Niemal 40 tys. dzieci dowiedziało się, czym jest energia elektryczna oraz jak bezpiecznie należy z niej korzystać podczas drugiej już edycji edukacyjnego projektu „Planeta Energii”, który właśnie dobiegł końca. Ko
ENERGA. Po prostu włącz – tak brzmi hasło jesiennej kampanii wizerunkowej Grupy ENERGA. W nowych spotach reklamowych ENERGA oraz nietuzinkowi aktorzy przekonują do oszczędzania prądu i korzystania z usług dostawcy najbardz
6 czerwca br. firma komunikacyjna Headlines Porter Novelli i ośrodek analityczny THINKTANK organizują spotkanie dyskusyjne „off-the-record” dla branży związanej z wydobyciem gazu łupkowego. W spotkaniu udział wezmą M
Jak stworzyć ekologiczną mikroelektrownię we własnym domu, uniezależnić się od dostaw energii i obniżać wydatki na prąd? Można się tego dowiedzieć odwiedzając otwarty dzisiaj w Gdańsku Energetyczny Domek, w którym ENER
Koncern 3M w każdym etapie swojego funkcjonowania angażuje się w politykę zrównoważonego rozwoju, która obejmuje środowisko, społeczność lokalną oraz gospodarkę. Firma wyznaje jednak zasadę, że wprowadzanie skutecznych p
Ekoczyści specjaliści: Lato tuż tuż, najwyższy czas pozbyć się zbędnego tłuszczyku…z kuchni! Poznaj sprytne sposoby, które pozwolą wyczyścić kuchnię, zatłuszczone powierzchnie i sprzęt AGD łatwo, skutecznie i w spos
W szwedzkim mieście Linköping rozpoczęła się budowa pierwszego na świecie wieżowca służącego do pionowej uprawy roślin. 54-metrowy obiekt będzie jedną z najbardziej ekologicznych hodowli warzyw i owoców na świe
Zapowiadane przez rząd dopłaty stały się faktem: od 2013 roku przez sześć kolejnych lat Polacy budujący dom jednorodzinny lub kupujący dom lub mieszkanie będą mogli skorzystać z jednorazowej, bezzwrotnej dopłaty do kredyt
31 marca 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny zgasi światło w ramach międzynarodowej inicjatywy „Godzina dla Ziemi 2012” organizowanej przez WWF. W tym roku na 60 minut, od 20.30 do 21.30, wyłączone zostanie o
27 i 28 maja mobilne centrum naukowe ?Planeta Energii? gościło na Skwerze Pionierów w Kołobrzegu. Wizyta interaktywnego miasteczka to nagroda dla dzieci z grupy świetlicowej i pani Bożeny Ponikiewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 5